Kategórie

Nočné motýle

Nočné motýle

Katarí­na Tholtová

Znížená cena
Kód9788055123431
DostupnosťPosledné kusy (3)

V románe Nočné motýle sú pútavo a plasticky stvárnené príbehy štyroch ľudí, štyroch nočných motýľov... čítaj ďalej

Bežná cena 6,60 

Ušetríte 39,55 %

3,99 

Celý popis

V románe Nočné motýle sú pútavo a plasticky stvárnené príbehy štyroch ľudí, štyroch nočných motýľov žijúcich v jednom meste, ktorí vôbec nespia, no viac ako spánok im chýbajú sny. Stretnú sa vďaka čudáckemu psychológovi, ktorý je presvedčený, že práve v oblasti nespavosti je objaviteľom svetového významu, a svoju teóriu potrebuje potvrdiť na skúmanej vzorke. Štyria protagonisti, dve mladé ženy a dvaja muži, si založia zvláštne spoločenstvo platonických milovníkov spánku. Ich individuálne osudy prechádzajú zložitými osobnými i spoločenskými skúškami, vytvárajú dramatický, pútavý príbeh, v ktorom nechýbajú zvraty a prekvapujúce rozuzlenie.

Autorka odhaľuje ľudský svet znútra i zvonka a hľadá hlbinné súvislosti medzi tým, čo sa deje v človeku a jeho okolí, čo ho deformuje, ubíja i povznáša. No ani pri tejto vážnej téme jej nechýba nadhľad, ľahké pero a potrebná štipka humoru.

Podrobnosti

  • Počet strán: 168 strán
  • Väzba: brožovaná väzba
  • Jazyk: slovenský jazyk
  • ISBN: 9788055123431
  • Rok vydania: 2010

Podobný tovar

ZavrieťTáto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (čítaj ďalej)